Almida Thörjesson

Almida Thörjesson

Åk 1

Klubb:
Kyrkhults SK
Grenar:Medel- och Långdistans
Hemortstränare:Joakim Thörjesson
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Almida hittar du här!

Alexander Svensson

Alexander Svensson

Åk 1

Klubb:
IK Akele
Grenar:Medel- och Långdistans
Hemortstränare:
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Alexander hittar du här!

Thomas Jones

Thomas Jones

Åk 1

Klubb:
Kyrkhults SK
Grenar:110m häck, längd och tresteg
Hemortstränare:Peter Persson
FIG tränare:
Ingela Nilsson

Mer info om Thomas hittar du här!

Felicia Boqvist

Felicia Boqvist

Åk 1

Klubb:
Rydö ASK
Grenar:200m och 400m
Hemortstränare:Erik Lindqvist
FIG tränare:
Håkan widlund

Mer info om Felicia hittar du här!

Johan Cleason

Johan Cleason

Åk 1

Klubb:
Tranås AIF
Grenar:Häck
Hemortstränare:
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Johan hittar du här!

Danijel Milenkovic

Danijel Milenkovic

Åk 1

Klubb:
FIF Gnistan
Grenar:Kast
Hemortstränare:
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Danijel hittar du här!

Ludvig Bjurelid

Ludvig Bjurelid

ÅK 2

Klubb:
Högby IF
Grenar:Medel- och Långdistans
Hemortstränare: David Nilsson
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Ludvig hittar du här!

Vilma Engbe

Vilma Engbe

ÅK 2

Klubb:
Öresund FK
Grenar:Slägga, diskus
Hemmortstränare:Joakim Engbe
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Vilma hittar du här!

Linus Nilssen

Linus Nilssen

ÅK 2

Klubb:
IF Hagen
Grenar:Medel- och Långdistans
Hemmortstränare: Lars Olsson
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Linus hittar du här!

Rebecca Nishiura

Rebecca Nishiura

ÅK 2

Klubb:
Wärnamo SK
Grenar:Spjut
FIG tränare:
Ingela Nilsson

Mer info om Rebecca hittar du här!

Jennifer Quick

Jennifer Quick

ÅK 2

Klubb:
IFK Lund
Grenar:Slägga
Hemmortstränare:Kyllan Quick
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Jennifer hittar du här!

Freja Richardson

freja Richardson

ÅK 2

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Sprint
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Freja hittar du här!

Andres Vera

Andres Vera

ÅK 2

Klubb:
Wärnamo SK
Grenar:Sprint
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Andres hittar du här!

Alex Wisme

Alex Wisme

ÅK 2

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Spjut
Hemmortstränare: Pär Wisme
FIG tränare:
Jonas Mellblom

Mer info om Alex hittar du här!

sophie olsson

Sophie Olsson

ÅK 3

Klubb:
Luleå
Grenar:Stavhopp
FIG tränare:
Ingela Nilsson

Mer info om Sophie hittar du här!

Albin Månsson

Albin Månsson

ÅK 3

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Långsprint
FIG tränare:
Ingela Nilsson

Mer info om Albin hittar du här!

Ida Olsson

Ida Olsson

ÅK 3

Klubb:
IF Hagen
Grenar:Slägga
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Ida hittar du här!

Stina Johansson

Stina Johansson

ÅK 3

Klubb:
Tranås AIF
Grenar:Medel och långdistans
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Stina hittar du här!

Julia Samuelsson

Julia Samuelsson

ÅK 2

Klubb:
Högby IF
Grenar:Medeldistans
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Julia hittar du här!

Hanna Westhoff

Hanna Westhoff

ÅK 3

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Medeldistans
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Hanna hittar du här!

Sarah Bahat

Sarah Bahat

ÅK 3

Klubb:

Grenar:Mångkamp
FIG tränare:
Cai Bolö

Mer info om Sarah hittar du här!

Julia Frisk

Julia Frisk

ÅK 3

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Sprint
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Julia hittar du här!

Anton Bertilsson

Anton Bertilsson

ÅK 3

Klubb:
Habo friidrott
Grenar:Häck
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Anton hittar du här!

Frida Bergvall

Frida Bergvall

ÅK 3

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Mångkamp
FIG tränare:
Cai Bolö

Mer info om Frida hittar du här!

Christoffer Karlsén

Christoffer Karlsén

ÅK 2

Klubb:
Ik Hinden
Grenar:Sprint
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Christoffer hittar du här!

Jonatan Amneskog

Jonatan Amneskog

ÅK 3

Klubb:
Klippan FK
Grenar:Spjut
Hemortstränare:

FIG tränare:
Jonas Mellblom

Mer info om Jonatan hittar du här!