Oskar Bengtsson

Oskar Bengtsson

Åk 1

Klubb:
IF Udd
Grenar:Sprint
Hemortstränare:Benny Palmgren
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Oskar hittar du här!

Tilde Bengtsson

Tilde Bengtsson

Åk 1

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Sprint
Hemortstränare:
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Tilde hittar du här!

Figge Eklund

Figge Eklund

Åk 1

Klubb:
Tranås AIF
Grenar:Spjut

FIG tränare:
Jonas Mellblom

Mer info om Figge hittar du här!

Tilde Gudmundsson

Tilde Gudmundsson

Åk 1

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Mångkamp
Hemortstränare:Linda Gudmundsson
FIG tränare:
Cai Bolö

Mer info om Tilde hittar du här!

Matilda Horneth

Matilda Horneth

Åk 1

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Stavhopp
Hemortstränare:Stefan Carlsson
FIG tränare:
Ingela Nilsson

Mer info om Matilda hittar du här!

Tove Larsson

Tove Larsson

Åk 1

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Sprint
Hemortstränare:
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Tove hittar du här!

Edvin Månsson

Edvin Månsson

Åk 1

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Häck
Hemortstränare:
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Edvin hittar du här!

Omar Nuur

Omar Nuur

Åk 1

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Medel - Långdistans
Hemortstränare:
FIG tränare:Peter Lönn
David Stridfeldt

Mer info om Omar hittar du här!

Jenny Jonsson

Jenny Jonsson

Åk 1

Klubb:Lidköpings IS

Grenar:Kast
Hemortstränare:Anna Holmberg
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Jenny hittar du här!

Leo Janén

Leo Janén

Åk 1

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Kast
Hemortstränare:Johan Pyrell
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Leo hittar du här!

Maja Petersson

Maja Petersson

Åk 1

Klubb:
FIF Gnistan
Grenar:Hopp och sprint
Hemortstränare:Åke Blomé
FIG tränare:
Ingela Nilsson

Mer info om Maja hittar du här!

Emil Carlsson

Emil Carlsson

Åk 1

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Stavhopp
Hemortstränare:Stefan Carlsson
FIG tränare:
Ingela Nilsson

Mer info om Emil hittar du här!

Gabriel Vikic

Gabriel Vikic

Åk 1

Klubb:
VIF Gute
Grenar:Sprint
Hemortstränare:Jorma Jäskkälinen
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Gabriel hittar du här!

Alma Freij

Alma Freij

Åk 1

Klubb:
IK Sisu
Grenar:Medel- och Långdistans
Hemortstränare:Peter Fritz
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Alma hittar du här!

Hampus Wallin

Hampus Wallin

Åk 1

Klubb:
Hovslätts IK
Grenar:Häck
Hemortstränare:Peter Dagenheim
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Edwin hittar du här!

Love Carlsson

Love Carlsson

Åk 2

Klubb:
Högby IF
Grenar:Medel- och Långdistans
Hemortstränare:Christer Persson
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Love hittar du här!

Almida Thörjesson

Almida Thörjesson

Åk 2

Klubb:
Kyrkhults SK
Grenar:Medel- och Långdistans
Hemortstränare:Joakim Thörjesson
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Almida hittar du här!

Alexander Svensson

Alexander Svensson

Åk 2

Klubb:
IK Akele
Grenar:Medel- och Långdistans
Hemortstränare:
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Alexander hittar du här!

Thomas Jones

Thomas Jones

Åk 2

Klubb:
Kyrkhults SK
Grenar:110m häck, längd och tresteg
Hemortstränare:Peter Persson
FIG tränare:
Ingela Nilsson

Mer info om Thomas hittar du här!

Felicia Boqvist

Felicia Boqvist

Åk 2

Klubb:
Rydö ASK
Grenar:200m och 400m
Hemortstränare:Erik Lindqvist
FIG tränare:
Håkan widlund

Mer info om Felicia hittar du här!

Johan Cleason

Johan Cleason

Åk 2

Klubb:
Tranås AIF
Grenar:Häck
Hemortstränare:
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Johan hittar du här!

Danijel Milenkovic

Danijel Milenkovic

Åk 2

Klubb:
FIF Gnistan
Grenar:Kast
Hemortstränare:
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Danijel hittar du här!

Ludvig Bjurelid

Ludvig Bjurelid

ÅK 3

Klubb:
Högby IF
Grenar:Medel- och Långdistans
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Ludvig hittar du här!

Vilma Engbe

Vilma Engbe

ÅK 3

Klubb:
Öresund FK
Grenar:Slägga, diskus
Hemmortstränare:Joakim Engbe
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Vilma hittar du här!

Linus Nilssen

Linus Nilssen

ÅK 3

Klubb:
IF Hagen
Grenar:Medel- och Långdistans
Hemmortstränare: Lars Olsson
FIG tränare:
David Stridfeldt

Mer info om Linus hittar du här!

Rebecca Nishiura

Rebecca Nishiura

ÅK 3

Klubb:
Wärnamo SK
Grenar:Spjut
FIG tränare:
Ingela Nilsson

Mer info om Rebecca hittar du här!

Jennifer Quick

Jennifer Quick

ÅK 3

Klubb:
IFK Lund
Grenar:Slägga
Hemmortstränare:Kyllan Quick
FIG tränare:
Per Karlsson

Mer info om Jennifer hittar du här!

Freja Richardson

freja Richardson

ÅK 3

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Sprint
FIG tränare:
Håkan Widlund

Mer info om Freja hittar du här!

Alex Wisme

Alex Wisme

ÅK 3

Klubb:
IFK Växjö
Grenar:Spjut
Hemmortstränare: Pär Wisme
FIG tränare:
Jonas Mellblom

Mer info om Alex hittar du här!